"Nasi Lekarze"

W przypadku braku kalendarza bądź wolnych terminów prosimy dzwonić pod numer  85 74 02 300 lub 510 068 358 (Pon-Pt w godz. 1300-1800)

Barbara Janczarek

pulmonolog

Lekarz specjalista chorób płuc z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zatrudniona w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Dzięki zdobytej praktycznej wiedzy pomaga skutecznie w problemach zdrowotnych pacjentów. Została wyróżniona
w Plebiscycie Lekarz Roku 2016 na najbardziej zasłużonego lekarza.

Barbara Janczarek - ZnanyLekarz.pl

Jan Czaban

alergolog,pulmonolog,internista

Profesją medyczną zajmuje się od ponad 30 lat,pracując początkowo jako nauczyciel akademicki a później jako lekarz praktyk w Klinice Chorób Płuc w Białymstoku zdobywając kolejno specjalizacje z chorób wewnętrznych,chorób płuc i alergologii. Cały swój czas poświęcam pracy z pacjentem trudniąc się poza Szpitalem w Poradniach Alergologicznych i Poradniach Chorób Płuc.Wieloletni kontakt z ludźmi, ich problemami zdrowotnymi często utrudniającymi życie osobiste i rodzinne pozwolił mi nabrać dystansu do rzeczy pozornie błahych które kiedyś umykały mojej uwadze.

Marzenna Beata Klimiuk

hematolog

Dr n.med. – Marzenna Beata Klimiuk – angiolog, hematolog
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 1993r. Od 1995 r pracuje jako starszy asystent w Klinice Hematologii z Pododdziałem Angiologii oraz w przyklinicznej Poradni Hematologicznej i Angiologicznej w USK w Biał ymstoku. Jest konsultantem z angiologii i hematologii w USK w Białymstoku. Stale pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie hematologii i angiologii m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach naukowych krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, Polskiego Towarzystwa Angiologów, Towarzystwa Internistów Polskich.

Marzenna Beata Klimiuk - ZnanyLekarz.pl

Bożena Cudowska-Łaszczuk

pediatra,pulmonolog

Pediatra, pulmonolog z blisko 31-letnim doświadczeniem klinicznym. Obecnie pracuje na Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Bożena Cudowska - Łaszczuk - ZnanyLekarz.pl

Izabela Kiluk

kardiolog

Lekarz medycyny Izabela Kiluk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2011 roku. . Na co dzień pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Kardiologii z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Izabela Kiluk - ZnanyLekarz.pl

Paulina Kiluk

dermatolog

Lekarz medycyny Paulina Kiluk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2011 roku. Doktor Kiluk jest specjalistą dermatologii i pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Białymstoku. Jest członkiem oddziału białostockiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Lek. med. Paulina Kiluk udziela porad i konsultacji w zakresie chorób skóry. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, trądziku (zwykłego i różowatego), łojotokowego zapalenia skóry oraz chorób alergicznych i grzybic.

Paulina Kiluk - ZnanyLekarz.pl

Agnieszka Adamska

endokrynolog,diabetolog,internista

Ukończyła Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Białymstoku.
Miejsce pracy: adiunkt w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Przebyte kursy i szkolenia:
kurs „Diagnostyka USG narządów położonych powierzchownie: diagnostyka obrazowa sutka, diagnostyka USG tarczycy, węzłów chłonnych i innych narządów szyi,
kurs „Diagnostyka USG tarczycy. Od podstaw do profesjonalizmu- kurs doskonalający”.

Agnieszka Adamska - ZnanyLekarz.pl

Elżbieta Mirosława Leszczyńska

pediatra,onkolog,hematolog

Pani dr n.med. Jest specjalistą w zakresie pediatrii, onkologii oraz
hematologii dziecięcej . Pracuje w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu
Klinicznym w Białymstoku. Blisko 30-letnie doświadczenie w leczeniu dzieci pozwala na prawidłowe i właściwe diagnozowanie młodych pacjentów.

Elżbieta Mirosława Leszczyńska - ZnanyLekarz.pl

Natalia Żukowska

radiolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej SPZOZ MSWiA w Białymstoku.

Natalia Żukowska - ZnanyLekarz.pl

Marta Trypuć

radiolog

Lekarz specjalista z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej SP ZOZ MSWiA w Białymstoku.

Marta Trypuć - ZnanyLekarz.pl

Magdalena Maja Chlabicz

laryngolog

Dr n. med Magdalena Chlabicz to doświadczony otolaryngolog z wieloletnim stażem. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku

Magdalena Maja Chlabicz - ZnanyLekarz.pl

Justyna Fryc

Reumatolog, Internista

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Od 2003 roku pracuje jako lekarz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w wielu międzynarodowych szkoleniach i konferencjach m.in. w USA, we Włoszech, Niemczech.

Justyna Fryc - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Elżbieta Żur-Jagusiak

pediatra,alergolog

Jestem lekarzem pediatrą, alergologiem zatrudnionym w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku od 1990r.

Pracuję jako starszy asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii,Hepatologii żywienia i Alergologii Dziecięcej (wcześniej III Klinika Chorób Dzieci) Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego oraz w Poradni Alergologicznej UDSK w Białymstoku.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą chorób o podłożu alergicznym, w szczególności wynikających z alergii pokarmowej, które ujawniają się już u najmłodszych pacjentów.

Jestem szczęśliwa mogąc leczyć dzieci… bo przecież lekarz jest jak mama, tylko temperatury nie mierzy pocałunkiem w czoło…jak powiedziała moja mała pacjentka.

Elżbieta Żur-Jagusiak - ZnanyLekarz.pl

lek. Renata Kozłowska

kardiolog

Beata Urszula Małkowska

internista,kardiolog

Zapraszamy do Poradni Lekarzy Specjalistów „Konsylium”

ul. Klonowa 1

15-523 Białystok-Grabówka