Pulmonologiczna

Medicus medico amicus est

Jan Czaban

alergolog,pulmonolog,internista

Profesją medyczną zajmuje się od ponad 30 lat,pracując początkowo jako nauczyciel akademicki a później jako lekarz praktyk w Klinice Chorób Płuc w Białymstoku zdobywając kolejno specjalizacje z chorób wewnętrznych,chorób płuc i alergologii. Cały swój czas poświęcam pracy z pacjentem trudniąc się poza Szpitalem w Poradniach Alergologicznych i Poradniach Chorób Płuc.Wieloletni kontakt z ludźmi, ich problemami zdrowotnymi często utrudniającymi życie osobiste i rodzinne pozwolił mi nabrać dystansu do rzeczy pozornie błahych które kiedyś umykały mojej uwadze.

Barbara Janczarek

pulmonolog

Lekarz specjalista chorób płuc z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zatrudniona w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Dzięki zdobytej praktycznej wiedzy pomaga skutecznie w problemach zdrowotnych pacjentów. Została wyróżniona w Plebiscycie Lekarz Roku 2016 na najbardziej zasłużonego lekarza.

Konsultacje w zakresie chorób płuc są realizowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Ludmiła Najmoła

pulmonolog

Lekarz specjalista chorób płuc z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zatrudniona w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Dzięki zdobytej praktycznej wiedzy pomaga skutecznie w problemach zdrowotnych pacjentów.

Konsultacje w zakresie chorób płuc są realizowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Małgorzata Korniluk

pulmonolog

Zapraszamy do Poradni Lekarzy Specjalistów „Konsylium”