Pediatryczna

Elżbieta Mirosława Leszczyńska

pediatra,onkolog,hematolog

Pani dr n.med. Jest specjalistą w zakresie pediatrii, onkologii oraz
hematologii dziecięcej . Pracuje w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu
Klinicznym w Białymstoku. Blisko 30-letnie doświadczenie w leczeniu dzieci pozwala na prawidłowe i właściwe diagnozowanie młodych pacjentów.

Elżbieta Mirosława Leszczyńska - ZnanyLekarz.pl

Bożena Cudowska-Łaszczuk

pediatra,pulmonolog

Pediatra, pulmonolog z blisko 31-letnim doświadczeniem klinicznym. Obecnie pracuje na Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Bożena Cudowska - Łaszczuk - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Elżbieta Żur-Jagusiak

pediatra,alergolog

Jestem lekarzem pediatrą, alergologiem zatrudnionym w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku od 1990r.

Pracuję jako starszy asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii,Hepatologii żywienia i Alergologii Dziecięcej (wcześniej III Klinika Chorób Dzieci) Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego oraz w Poradni Alergologicznej UDSK w Białymstoku.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą chorób o podłożu alergicznym, w szczególności wynikających z alergii pokarmowej, które ujawniają się już u najmłodszych pacjentów.

Jestem szczęśliwa mogąc leczyć dzieci… bo przecież lekarz jest jak mama, tylko temperatury nie mierzy pocałunkiem w czoło…jak powiedziała moja mała pacjentka.

Elżbieta Żur-Jagusiak - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy do Poradni Lekarzy Specjalistów „Konsylium”

ul. Klonowa 1

15-523 Białystok-Grabówka