Nasi Lekarze

Medicus medico amicus est

Agnieszka Adamska

endokrynolog,diabetolog,internista

Ukończyła Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Białymstoku.
Miejsce pracy: adiunkt w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Przebyte kursy i szkolenia:
kurs „Diagnostyka USG narządów położonych powierzchownie: diagnostyka obrazowa sutka, diagnostyka USG tarczycy, węzłów chłonnych i innych narządów szyi,
kurs „Diagnostyka USG tarczycy. Od podstaw do profesjonalizmu- kurs doskonalający”.

Justyna Fryc

Reumatolog, Internista

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Od 2003 roku pracuje jako lekarz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w wielu międzynarodowych szkoleniach i konferencjach m.in. w USA, we Włoszech, Niemczech.

Elżbieta Mirosława Leszczyńska

pediatra,onkolog,hematolog

Pani dr n.med. Jest specjalistą w zakresie pediatrii, onkologii oraz
hematologii dziecięcej . Pracuje w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu
Klinicznym w Białymstoku. Blisko 30-letnie doświadczenie w leczeniu dzieci pozwala na prawidłowe i właściwe diagnozowanie młodych pacjentów.

Natalia Żukowska

radiolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej SPZOZ MSWiA w Białymstoku.

Marzenna Beata Klimiuk

hematolog

Dr n.med. – Marzenna Beata Klimiuk – angiolog, hematolog
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 1993r. Od 1995 r pracuje jako starszy asystent w Klinice Hematologii z Pododdziałem Angiologii oraz w przyklinicznej Poradni Hematologicznej i Angiologicznej w USK w Biał ymstoku. Jest konsultantem z angiologii i hematologii w USK w Białymstoku. Stale pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie hematologii i angiologii m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach naukowych krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, Polskiego Towarzystwa Angiologów, Towarzystwa Internistów Polskich.

Magdalena Maja Chlabicz

laryngolog

Dr n. med Magdalena Chlabicz to doświadczony otolaryngolog z wieloletnim stażem. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku

Jan Czaban

alergolog,pulmonolog,internista

Profesją medyczną zajmuje się od ponad 30 lat,pracując początkowo jako nauczyciel akademicki a później jako lekarz praktyk w Klinice Chorób Płuc w Białymstoku zdobywając kolejno specjalizacje z chorób wewnętrznych,chorób płuc i alergologii. Cały swój czas poświęcam pracy z pacjentem trudniąc się poza Szpitalem w Poradniach Alergologicznych i Poradniach Chorób Płuc.Wieloletni kontakt z ludźmi, ich problemami zdrowotnymi często utrudniającymi życie osobiste i rodzinne pozwolił mi nabrać dystansu do rzeczy pozornie błahych które kiedyś umykały mojej uwadze.

Maria Teresa Sosnowska

pediatra,pulmonolog

Jestem pediatrą, pulmonologiem z 30-letnim doświadczeniem klinicznym, pracowałam w Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy w Szpitalu Zakaźnym w Dojlidach do chwili jego likwidacji w grudniu 2016 r. i od stycznia br. w Oddziale i Poradni Pulmonologicznej w UDSK w Białymstoku.

Barbara Janczarek

pulmonolog

Lekarz specjalista chorób płuc z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zatrudniona w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Dzięki zdobytej praktycznej wiedzy pomaga skutecznie w problemach zdrowotnych pacjentów. Została wyróżniona
w Plebiscycie Lekarz Roku 2016 na najbardziej zasłużonego lekarza.

Alina Minarowska

pediatra,alergolog,pulmonolog

Lekarz specjalista chorób płuc z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zatrudniona w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Dzięki zdobytej praktycznej wiedzy pomaga skutecznie w problemach zdrowotnych pacjentów. Została wyróżniona
w Plebiscycie Lekarz Roku 2016 na najbardziej zasłużonego lekarza.

Izabela Kiluk

kardiolog

Lekarz medycyny Izabela Kiluk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2011 roku. . Na co dzień pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Kardiologii z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Zapraszamy do Poradni Lekarzy Specjalistów „Konsylium”